Тренінг зі сприяння профорієнтації

Студентка 4-го курсу Факультету гуманітарних наук психології та педагогіки Наталія Бондар як представниця Центру розвитку кар'єри СНУ ім. В. Даля взяла участь у методологічному семінарі "Сучасні методи та інструменти тренінгової роботи з профорієнтації та сприяння у працевлаштуванні", який відбувся в рамках програми "Сприяння працевлаштуванню ВПО та місцевих мешканців" у м. Харків.

На тренінгу були висвітлені наступні теми:

– Вимоги та перспективи ринку праці. Професії майбутнього. Коучинговий підхід до кар'єрного орієнтування та виховання. Класифікація професій за предметом праці;

– Формування ключових компетенцій для успішної професійної реалізації. Командування та взаємодія в колективі. Критичне мислення. Емоційний інтелект. Керування людьми задля досягнення спільних цілей. Креативність або вміння бачити нестандартні рішення. Самопрезентація.

– Складові профорієнтаційної моделі. Проєктування власного профорієнтаційного тренінгу.

Отриманий досвід планується використовувати у роботі Центру розвитку кар'єри університету.