Першокурсники сіли за парти

У всіх трьох корпусах кураторською годиною розпочалося 14 вересня навчання першокурсників 2020 СНУ ім. В. Даля.

Традиційної посвяти в студенти через карантин цього року не буде. Але керівництво факультетів і навчально-наукових інститутів кожен по-своєму привітали новоспечених далівців. Приміром, майбутнім фахівцям спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» були вручені значки з логотипом кафедри і символічні капелюхи будівельника, зроблені з газети.

А потім розпочалися звичайні лекційні заняття в аудиторному режимі. Ця категорія студентів займатиметься в 1-у зміну.

Також з 14 вересня приступили до занять офлайн студенти 2-го курсу, але – у другу зміну.

Третьокурсники приступили до занять в аудиторному режимі 1 вересня, з 14 вересня – переходять на так звану «змішану» систему, тобто офлайн і онлайн за розкладом. Так само і 4-курсники, але у другу зміну.

Студенти 1-го курсу магістратури також розпочали навчання в аудиторіях в 3-ю зміну, а з 28 вересня перейдуть на дистанційний режим. Другий курс магістратури перейшов на дистанційне навчання з 14 вересня.

Таким чином,  в університеті був розроблений такий графік навчання, який задовольнив би і студентів, і викладачів, і карантинні обмеження.