Університетську молодь запросили долучитися до розробки стратегії розвитку Сєвєродонецької громади

Експертка Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) зі стратегічного планування Наталія Бойко привітала учасників молодіжної сесії «Майбутнє Сєвєродонецька» та розповіла, що Стратегія розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади розробляється на період 2021-2027 року.

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на заході представляла завідувачка кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування Навчально-наукового інституту транспорту і будівництва Галина Татарченко. Вона запросила студентів та викладачів бути активними в обговоренні представлених ідей, адже стратегія включає багато питань, зокрема розвиток житлово-комунального господарства, енергоефективності, безпеки, екології тощо.

Захід провели у форматі відкритого простору, де кожен учасник міг поділитися власним баченням майбутнього Сєвєродонецька та почути пропозиції інших. Молодь заохотили взяти участь у конкурсі щодо створення бренду громади (лого, слоган), підсумки якого комісія має визначити до 10 жовтня цього року. Також учасників спонукали долучатися до промоції Сєвєродонецької міської територіальної громади та формування економічних ідей, направлених на її розвиток.

Після короткої вступної частини заходу групи по 5-6 студентів в різних аудиторіях виконували наступні окремі завдання:

• створення логотипу і слогану Стратегії розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади;
  • визначення переваг Сєвєродонецька як центру громади;
  • визначення перспектив прив’язки навчання до майбутньої роботи в регіоні;
  • візуалізація бачення молоддю майбутнього громади. Для рішення цієї задачі студенти зробили аналіз сильних і слабих боків розвитку території, а також можливостей та загроз.