До святкування ювілею університету долучилася Укрпошта

З нагоди 100-річчя від дня заснування СНУ ім. В. Даля Укрпошта виготовила «Власну марку» з зображенням логотипу університету та художній немаркований конверт серії «Студент», присвячений навчальним закладам. Також було проведено урочисту церемонію спецпогашення святкової марки.

Макет ювілейної поштової марки розробила фахівчиня відділу по зв'язкам з громадськістю Каміла Абузарова, а макет штемпеля з логотипом 100-річчя, який зробив завідувач кафедри технології легкої промисловості, к.т.н., доцент Євген Мазнєв, – спеціалісти Укрпошти. У процедурі спецпогашення марки взяли участь голова Луганської ОДА – керівник Луганської ВЦА Сергій Гайдай, ректор СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян та заступник директора з розвитку мережі Луганської дирекції АТ «Укрпошта» Олексій Іщенко.

Спецпогашення марок і конвертів є традиційною поштовою процедурою, а також своєрідним внеском Укрпошти у відзначення ювілейних подій та увічнення їх в предметах філателії. Для цього виготовляється спеціальний одноразовий поштовий штемпель, на якому зображується художній малюнок, зазначається назва події і дата проведення погашення.

Ювілейні конверти з відбитком спеціального штемпеля займають почесні місця в колекціях філателістів усього світу. Не стануть виключенням і поштові символи, присвячені нашому університету, – так вважає філателіст з Сєвєродонецька Валерій Гуменюк. За його словами, ці марки є ексклюзивними, адже їхній тираж більше не повториться. А погашена марка має особливу цінність, бо підтверджує важливу історичну подію, що випала на час нашого покоління!