Поздоровлення до Дня працівників освіти

Вельмишановні далівці! З нагоди Дня працівників освіти прийміть найщиріші вітання з професійним святом. Ви достойно служите справі підготовки фахівців нової генерації, справжніх громадян і патріотів незалежної України, підтримуєте кращі традиції вітчизняної освіти та впроваджуєте інновації.

Важко переоцінити вашу роль у становленні нашої країни як сильної європейської держави. Прийміть побажання  життєвої енергії та наснаги у вашій шляхетній праці, міцного здоров'я, добробуту вашим сім'ям.

Ректорка університету Ольга Поркуян

За вагомий особистий внесок у розвиток вищої освіти Луганської області, бездоганну працю, плідну науково-педагогічну діяльність, професійну підготовку студентської молоді та високі досягнення у підготовці кваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня працівників освіти Департаментом освіти Луганської обласної державної адміністрації були нагороджені науково-педагогічні працівники університету:

• Галина Антонова, старший викладач кафедри іноземних мов та професійної комунікації;
  • Юлія Безгубенко, викладач спецпредметів Сєвєродонецького політехнічного коледжу;
  • Андрій Мартинов, доцент кафедри фінансів та банківської справи;
  • Вікторія Мохонько, доцент кафедри хімічної інженерії та екології;
  • Світлана Сафонова, доцент кафедри комп’ютерних наук та інженерії;
  • Павло Уваров, доцент кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування.