Студенти-екологи долучилися до практичних занять з переробки пластику

Майбутні фахівці змогли побачити технологію переробки пластикових відходів завдяки співпраці СНУ ім. В. Даля з Громадською організацією «Мануфактура ГаражКрафт», яка три роки займається цією справою.

Еколог, який планує працювати за своєю спеціальністю у промисловому регіоні, повинен добре знати технології виробництва основних забруднювачів навколишнього середовища та технології їх утилізації. Кваліфікована переробка пластиків усіх типів – актуальне завдання технології та промислової екології. Саме тому студенти спеціальності «Екологія» (Кафедра Хімічної інженерії та екології) разом з деканом факультету Сергієм Кудрявцевим із задоволенням відвідали лабораторію громадської організації «Мануфактура ГаражКрафт». Тут для них провели оглядову лекцію і практичне заняття із переробки пластикових кришечок в корисні речі.

Молодь побачила, як після подрібнення та переплавлення пластику з нього формують нові вироби, які можна використовувати багаторазово. У такий спосіб відходи стають сировиною, а відтак – не потрапляють до екосистеми.

Дякуємо хлопцям та дівчатам ГO «Мануфактура ГаражКрафт» за цікаве практичне заняття та креативний підхід до такої складної в технічному аспекті теми!