Надрукована і100рія

Напередодні урочистого святкування 100-річчя СНУ ім. В. Даля були надруковані перші екземпляри книги, присвяченої знаменному ювілею.

Цей задум таки вдалося втілити в життя, завдяки групі далівців, які витратили свій час і зусилля для пошуку і переробки існуючих видань, написання статей, підбору ілюстрацій, коректури тощо. Над історичним нарисом «PER ASPERA AD ASTRA. Перше сторіччя» під загальною редакцією ректорки університету Ольги Поркуян працювали наступні члени редакційної колегії: Барабаш Ю.В., Золотар С.А., Ізразцова Н.Є., Михайлюк В.П., Сапицька О.М., Сафонова Н.М., Сергієнко С.Ю., Перцовський С.А., Фомін А.В. До того ж, як то кажуть, «за кадром», залишилося багато далівців, які долучилися до кропіткої об’ємної роботи народження часопису університету. І сьогодні, дивлячись на результат загальної праці, можна сказати, що вона була того варта.

За задумом розробниці дизайнерського оформлення макету видання Каміли Абузарової половина обрізу книжного блоку, присвяченого історичному шляху університету до 2014 року, має блакитний колір, решта – гірчичний.

З виданням можна ознайомитися у науковій бібліотеці СНУ ім. В. Даля. Згодом екземпляри книги будуть роздані по підрозділам університету.