Першокурсники – філологи та журналісти – вперше побували в університетській бібліотеці

Пізнавально-оглядову екскурсію до наукової бібліотеки СНУ ім. В. Даля організували днями для першокурсників спеціальностей «Українська філологія» та «Журналістика».

Разом з викладачем кафедри української філології та журналістики Анною Галенко студенти ознайомилися з книжковим фондом бібліотеки, взяли участь у захоплюючій мандрівці книжковими та тематичними виставками, що представлені у читальній залі. Співробітники бібліотеки ознайомили студентів з правилами користування книгами та бібліотекою, розповіли про абетковий та систематичний каталоги, а також про нові надходження літератури.

Наукова бібліотека безумовно сприяє навчальному процесу, адже саме тут можна знайти багато корисної літератури з певної тематики. Це допоможе студентам заглибитись у предмет, розширити свої знання з того чи іншого питання, побачити взаємозв’язки між профільними дисциплінами. Також бібліотека виховує культуру читання та любов до книги. Тому першокурсники подякували працівникам наукової бібліотеки університету за екскурсію та корисне знайомство.