Далівці взяли участь у відбірковому етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Дев’ятеро студентів СНУ ім. В. Даля стали переможцями відбіркового етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка.

Загалом понад 80 студентів різних курсів та факультетів університету виявили бажання показати свій літературний хист і перевірити знання рідної мови. Завідувачка кафедри української філології та журналістики Галина Бондаренко привітала учасників та наголосила, що це прекрасна можливість долучитися до свого історичного коріння, культурних надбань та досвіду попередніх поколінь. А старша викладачка кафедри Ганна Галенко ознайомила учасників із вимогами до конкурсних робіт.

Тематика творчих завдань стосувалась духовних цінностей українського народу, які сприяють об’єднанню нації, формують  почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття української держави. Оцінюючи роботи, викладачі кафедри особливу увагу звертали на відповідність темі, володіння художнім словом, мовно-літературну підготовленість конкурсантів.

Переможцями конкурсу стали такі студенти:

Номінація «Філологи»

I місце – Данило Шевцов, студент групи ЖУР-20д;

II місце – Мирослава Єнченко, студентка групи СОУМ-19д;

III місце – Анна Юрченко, студентка групи СОУМ-20д, Анастасія Шаблієнко, студентка групи СОУМ-20д.

Номінація «Не філологи»

I місце – Валерія Гуркіна, студентка групи ПР-182д;

II місце – Наталія Кострова, студентка групи СР-19д, Євген Заройський, студент групи ПР-191д;

III місце – Ігор Андрєєв, студент групи ПР-191д, Сергій Хворов, студент групи ІА- 19д.

Переможці будуть нагороджені почесними грамотами й рекомендовані до участі в другому етапі конкурсу, який відбудеться в грудні цього року на базі Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.