Продовжується робота над Стратегією розвитку Сєвєродонецької громади

«Молодіжний простір як діалогова платформа розвитку молодіжних ініціатив». Таку назву мала семінар-нарада, яку провели в СНУ ім. В. Даля в рамках IV Всеукраїнської науково-практичної онлайн конференції «Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах».

У семінарі взяли участь викладачі та студенти кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування, кафедри економіки і підприємництва, кафедри комп’ютерних наук та інженерії. Також до обговорення долучилися колеги з Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Державної академії будівництва та архітектури (м. Одеса), Національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова (м. Харків), Національного університету будівництва та архітектури  (м. Київ).

Основною темою заходу була розробка Стратегії розвитку Сєвєродонецької ОТГ на 2021-2027 роки. Учасники представили «дерево цілей», обговорили, яким критеріям має відповідати проєктна ідея та як правильно оформити технічне завдання на проєкт місцевого розвитку.

Консультант зі стратегічного планування Наталія Бойко запропонувала студентам долучитися до розробки проєктів, адже молодіжні задуми можуть отримати фінансування з коштів міжнародної технічної допомоги, а самі ідеї – бути реалізованими у співпраці з громадськими організаціями та іншими установами. Одним з таких проєктів може стати створення молодіжних просторів як діалогових майданчиків та місць для розвитку ініціатив молоді. Директор навчально-наукового інституту економіки і управління Руслан Галгаш висловів свої думки щодо розробки Стратегії розвитку та побажав студентам брати активну участь у плануванні розвитку Сєвєродонецької громади.