Звернення Ольги Поркуян до далівців

Шановні колеги! Шановні студенти!

Відбулася важлива для нашого університету подія – вибори ректора.

Я дякую всім, хто взяв участь у цьому процесі.

Мою кандидатуру підтримали 347 осіб з 437 виборців, що взяли участь в голосуванні. На жаль, не всі члени нашого колективу змогли проголосувати через пандемію. Разом з тим, я вважаю, що така довіра зобов’язує мене ще з більшою відповідальністю ставитися до своєї роботи.

Я впевнена, що наш колектив, наша далівська спільнота, має потужний потенціал і, докладаючи спільних зусиль, ми забезпечимо подальший розвиток нашої альма-матер.

Моє бачення університету зазначено в передвиборній програмі: СНУ ім. В. Даля – лідер східного регіону України з впровадження інновацій у сфері освіти, науки і культури.

Для досягнення цієї мети  зараз нам необхідно зосередити свої зусилля на вирішенні наступних питань:

1. Інформатизація (діджиталізація) освітнього процесу з врахуванням світових тенденцій у вищій освіті. Актуалізація освітніх програм. Успішне проходження акредитації.
  2. Зміцнення наукових шкіл за рахунок обладнання нових лабораторій, створення мотивуючого середовища для наукової роботи. Забезпечення високої якості наукових видань університету.
  3. Удосконалення і розширення міжнародної діяльності.  Побудова довгострокових партнерських відносин з потужними міжнародними донорами. Входження до міжнародного рейтингу QS.
  4. Удосконалення адміністративної та фінансово-економічної політики з метою забезпечення сталого розвитку університету.
  5. Удосконалення корпоративної політики університету. Формування спільноти, в якій створені можливості для розвитку як студента, так і викладача.
  6.  Покращення умов проживання в гуртожитках.

База для цього вже створена, отже немає сумніву, що ми зможемо виконати всі ці завдання.

Ольга Поркуян