Талановиті далівці здобули державні стипендії молодих вчених 2020 року

Трьом представникам СНУ ім. В. Даля призначено стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Щиро вітаємо:

Євгена Медведєва – доцента кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті, к.т.н.;

Марину Деркач – старшого викладача кафедри комп’ютерних наук та інженерії, к.т.н.;

Інну Семененко – завідувачку кафедри економіки і підприємництва, професора, д.е.н.

Наші колеги отримали стипендії молодих вчених від Міністерства освіти і науки України. Загалом для молодих вчених присуджуються 320 щомісячних стипендій Кабінету Міністрів України терміном на два роки. Обов’язковою умовою для здобуття стипендії є наявність у претендента вагомих наукових результатів, а також можливість проводити наукові дослідження.

Бажаємо нашим колегам плідної наукової роботи, корисних відкриттів та натхнення! Також сподіваємося, що їхній приклад спонукатиме усіх наших студентів та викладачів старанно вчитись і працювати навіть за дистанційних умов.