Нагорода від очільника області

Начальниця відділу по зв’язкам з громадськістю СНУ ім. В. Даля Наталія Ізразцова в День працівників радіо, телебачення та зв’язку на підставі Розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая була нагороджена Почесною відзнакою «За розвиток регіону».

Нагороду вручила заступник голови Луганської ОДА з соціальних та гуманітарних питань Катерина Безгінська, яка зазначила, що в університеті створені умови для навчання, в тому числі, практичних занять студентів–майбутніх тележурналістів і ця робота є важливою для розвитку регіональних засобів масової інформації.

Нагадаємо, Наталія Ізразцова брала участь у реалізації грантового проекту Посольства США в Україні зі створення Медіа-центру СНУ ім. В. Даля