Нагородження до студентського свята

Студентам СНУ ім. В. Даля напередодні Міжнародного дня студентів було запропоновано взяти участь в грандіозному осінньому VIDEOBATTL'і факультетів/навчально-наукових інститутів університету. Вони мали зробити рекламне відео щодо їхнього бачення можливостей для розвитку, які надає університет. Головна цитата відео "Мій університет – це платформа можливостей для…".

Журі конкурсу у складі співробітників Медіа-центру Наталії Ізразцової, Каміли Абузарової, Михайла Мирошника визначило переможців серед Студентських рад факультетів/навчально-наукових інститутів:

1 місце – факультет інформаційних технологій та електроніки

2 місце – факультет інженерії

3 місце – навчально-науковий інститут міжнародних відносин.

В.о. ректора Ольга Поркуян привітала переможців і учасників конкурсу, побажала вдосконалювати свої навички та вміння, знайти хорошу роботу, подякувала за активну участь у конкурсі відеороликів і оголосила результати конкурсу.

Переможці отримали подарунки і дипломи, а усі учасники – солодкі призи.

Ролики-конкурсанти можна переглянути тут.