Абітурієнти запрошуються на підготовчі курси

Для школярів та осіб з повною загальною середньою освітою на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) проводиться набір на курси довузівської підготовки з української мови та літератури, математики, хімії, фізики та інші.

Програми дисциплін розроблено відповідно до вимог зовнішнього незалежного оцінювання. Слухачам підготовчих курсів надаються пільги – до 20 балів при вступі до СНУ ім. В.Даля (м. Сєвєродонецьк).

Функціонування курсів передбачається за денною та заочною формою навчання. Заняття проводяться в позаурочний час. Заочна форма передбачає виконання завдань контрольних робіт протягом навчального року та інтенсивну підготовку безпосередньо перед вступними екзаменами.

Консультації на заочній формі навчання здійснюються один раз на місяць за розкладом. Для молоді, яка проживає за межами міста або для тих, хто з певних причин не може відвідувати заняття, можливе дистанційне навчання з одержанням завдань і результатів перевірки завдяки засобам Інтернет-комунікацій.

Заняття проводять висококваліфіковані викладачі університету. Підготовка та систематизація знань, отриманих на курсах, надасть можливість успішного вступу до вищих навчальних закладів та продовження навчання.

Початок навчання здійснюється по мірі комплектації груп з жовтня по червень. Кількість слухачів у групі – 12-15 осіб. Вартість курсів становить 390 гривень за одну дисципліну (50 годин).  Рівень знань та вмінь слухачів курсів оцінюється підсумковим контролем у формі тестування.

Контактні телефони: 0509083129 Пустоварова Олена Олександрівна

0950086089 Приймальна комісія