Адміністрація СНУ ім. В. Даля привітала захисників і захисниць Батьківщини зі святом

Бійці 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха військової частини А0536, яка базується неподалік Сєвєродонецька, напередодні Дня захисників та захисниць України отримали привітання від колективу СНУ ім. В. Даля та обласної влади.

У військовому містечку перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Смирнов вручив військовим обласні відзнаки та передав святкові побажання від очільника Луганщини Сергія Гайдая.

Також щирі привітання зі святом з найкращими побажаннями героям та героїням висловив представник СНУ ім. В. Даля – проректор з науково-педагогічної роботи та комунікацій Володимир Ноженко. Ним було вручено привітальні адреси від колективу університету для захисників і захисниць Батьківщини.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!