Print

Актуальний подарунок для СНУ ім. В. Даля

 

У СНУ ім. В. Даля в якості благодійної допомоги відбулася офіційна передача антисептика і термометрів  в рамках протидії COVID-19 і відкриття фото-виставки, присвяченої Всесвітньому Дню біженця.

Олександра Литвиненко, керівник офісу та радник з питань захисту благодійної організації Управління верховного комісару Організації об'єднаних націй у справах біженців (УВКБ ООН), при передачі засобів для запобігання поширенню COVID-19 відмітила, що 180 літрів антисептика для рук, хлорвмісні препарати для обробки поверхонь та термометри будуть необхідні при проведенні офлайн  захистів дипломних проєктів, ЗНО та для студентів у гуртожитках, які залишилися через неможливість виїхати додому.

Що ж стосується фото-виставки, то на ній було висвітлено усі проєкти та діяльність УВКБ ООН протягом останніх шести років. Організація допомагає людям почати нове життя, надаючи їм міжнародний захист і знаходячи для них довгострокові рішення. Під опікою УВКБ ООН – біженці, шукачі притулку, депатрійовані особи, особи без громадянства та внутрішньо переміщені особи.

Також УВКБ ООН надає експертну підтримку органам державної влади у виконанні їх зобов’язань перед усіма особами під опікою УВКБ ООН, беручи участь у формуванні політики та законів, а також спеціальних програм у сфері захисту з метою знаходження довгострокових рішень та захисту підмандатних осіб.

УВКБ ООН працює, забезпечуючи право кожної людини, яка тікає від насильства, переслідувань, війни чи стихійного лиха у своїй країні, на захист та безпечне місце для життя.

Акція була присвячена видатним подіям:

  • 20 червня відзначається Всесвітній день біженців
  • виповнюється 70 років УВКБ ООН
  • 25 років діяльності УВКБ ООН в Україні.