Ансамбль «Світоч» гідно представив Луганщину

Народний ансамбль народного танцю «Світоч» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля переміг у I Всеукраїнському фестивалі – конкурсі народної хореографії імені героя Україні Мирослава Вантуха. У фестивалі, який проходив у грудні поточного року у місті Львів, взяли участь 46 колективів із усієї України. «Світоч» представив три танці – «Україна», «Станична козача» та «Російський святковий». Конкурс складався з двох відбіркових етапів. Колектив брав участь і в гала-концерті. Виступ далівчан здобув схвальні відгуки від голови журі Мирослава Вантуха. Велику роботу з підготовки танцюристів провели керівник колективу заслужений працівник культури України Людмила Бобкова та хореограф Тимур Мірошниченко. «Світоч» дякує ректора Далівського університету професора Олександра Голубенка і проректора Галину Щедрову за сприяння в підготовці колективу.