Авторський тренінг на кафедрі практичної психології та соціальної роботи

Авторський навчальний соціально-психологічний тренінг «Сучасні підходи в практиці психологічного консультування в умовах трансформаційних змін сучасного соціуму» для студентів старших курсів спеціальностей практичної психології та соціальної роботи було проведено на базі кафедри практичної психології та соціальної роботи при науково-практичному Центрі медико-соціальних та психотехнологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

В межах тренінгу було засвоєно та апробовано схему сучасної консультативної бесіди щодо вирішення різноаспектних проблем особистості. Диференціація запропонованих під час тренінгу варіантів консультування дозволила студентам засвоїти навички надання допомоги з соціально-психологічних проблем різновіковим категоріям населення (підліткам, дорослим, літнім людям, батькам з дітьми та ін.)

Авторський тренінг розробила та провела кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології та соціальної роботи СНУ ім. В. Даля, доцент міжнародної Асоціації психотерапевтів та Інституту розвитку символдрами та глибинної психології Ольга Мітічкіна.