Баскетболісти Далівського університету стали переможцями обласної універсиади

Чоловіча баскетбольна команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля виборола перше місце в обласній універсиаді. Вона набрала найбільшу кількість очків у змаганнях з командами національного педагогічного університету імені Т.Шевченка, національного аграрного, медичного та Донбаського державного гігнично-металургійного університету. Напруженою була зустріч з командою Донбаського університету. В ній далівці перемогли зі значною перевагою у 14 очків. „Та найбільш цікавою була гра з командою педагогічного університету, – розповів головний тренер баскетбольної команди СНУ ім. В.Даля Олександр Степаненко, – адже у її складі – студенти інституту фізичного виховання, які тренуються щоденно і отримують професійну підготовку”. Але далівці виявилися сильнішими, вигравши 21 очко. За словами головного тренера, у змаганнях найбільш відзначилися студенти: факультету масових комунікацій – Павло Хайло, комп’ютерних технологій – Євген Лисицин, фінансово-економічного – Павло Струнін. На базі команди Далівського університету буде сформовано збірну команду вищих навчальних закладів Луганщини, яка візьме участь у Всеукраїнській універсиаді, що відбудеться у Полтаві в червні цього року.