Print

Benvenuto! Перший міжнародний тренінг “Грай за Права Людини!” в Італії!

 

НУО “Взаємопоміч” (www.facebook.com/ngo.vzayemopomich) шукає 2-х осіб для участі у Erasmus+ тренінгу «Play for Human Rights!», який було розроблено разом з “Лігою Толерантності” (www.facebook.com/loft.cfco) в рамках кампанії “Грай за Права Людини!”, яку визнано кращою практикою молодіжної роботи в Україні – 2017 у сфері освіти та просвітницької діяльності з Прав Людини, просування рівності та недискримінації серед молоді (національна програма “Молодіжний Працівник” від Міністерства молоді та спорту України).  

Тренінг проходитиме з 14 по 22 травня 2018 року в муніципалітеті Баколі, метрополійне місто Неаполь, Італія.  

Будуть запрошені 27 учасників та учасниць з Хорватії, Сербії, Кіпру, України, Італії та Іспанії.  

Мета проекту – створення сталих умов для вирішення викликів соціальної інтеграції та підвищення рівня соціального примирення, спираючись на тренінги та всебічну підтримку молодих тренерів зі спорту заради розвитку та освіти з Прав Людини.  

Учасники(-ці) розвинуть компетенції з миротворчості та міжкультурного діалогу, поділяться успішними спортивними та соціальними практиками, підвищать навички проектного менеджменту та розроблять збірку вправам, які стануть у нагоді при організації відкритих Фестивалей у власних громадах.

Вимоги для участі:  

– Вік 18-35 років (можливі виключення при високій мотивації);

– Наявність закордонного паспорта;

– Гарне знання англійської мови;

– Визнання цінностей рівності, толерантності, інклюзії, недискримінації та спорту для всіх, незалежно від таланту людини;

– Бажання просувати результати проекту в Україні;

– Бути представником(-цею) молодіжних або соціальних спортивних тренерів(-ок), викладачем(-кою) фізичної культури або лідером(-кою) громади, який(-а) вже використовує спортивну діяльність у своїй волонтерській чи посадовій діяльності;

– Бажано бути залученим(-ою) до організації, інституції, формальної чи неформальної групи, яка готова підтримати учасника(-цю) протягом усього терміну дії проекту, включно з реалізацією подальших ініціатив у власній громаді.

Проект фінансується програмою Erasmus+, яка покриває: 

– 100% витрат на харчування, проживання;

– 100% проїзду до місця проведення і назад (в межах ліміту програми).  

Участь для активних членів(-кінь) організації є безкоштовною. Для інших учасників(-ниць) – річний членський внесок 30 Євро (після того, як Вас затвердили організатори).

Для участі до 25 березня 2018 р. включно заповнюйте аплікаційну форму за посиланням: http://trainings.salto-youth.net/7215 
Всі кандидат(к)и отримають підтвердження про надходження заявки та результати розгляду (орієнтовно до 8 квітня).

Auguriamo successo!