Print

Безкоштовна подорож до Ізраїлю для української молоді

 

У світі безліч чудових незвіданих країн, в яких хочеться побувати кожному, хоча б раз в житті. Унікальна програма Тагліт дарує приголомшливу можливість відправитися в десятиденну подорож до Ізраїлю абсолютно безкоштовно.

Мета проекту – залучення молоді до єврейських коренів, до своєї спадщини і знайомство з країною. Тагліт дарує виняткову можливість для українців: ви побуваєте в найцікавіших місцях казкової країни, знайдете нових друзів, спробуєте незвичайні традиційні страви і обов’язков, отримаєте масу позитивних вражень і багатий досвід подорожі за 10 днів. І все це безкоштовно!

Для того, щоб стати учасником програми, є дві прості, але обов’язкові умови:

1. Ваш вік повинен бути від 18 до 26 років.

2. У вас повинне бути єврейське коріння, нехай навіть на чверть.

Все інше за вас зроблять організатори. І не поспішайте засмучуватися, що у вашому роду немає євреїв. Швидше за все, ваші дідусі та бабусі можуть вас здивувати, і в вашому сімейному дереві знайдеться родич з єврейським корінням. Розпитайте у них.

Сама подорож розпланована таким чином, щоб ви побачили Ізраїль з усіх боків. Тагліт дає шанс дізнатися свою історію, повною мірою насолодитися яскравими враженнями, знайти нові інтереси, змінивши своє життя. Поїздка збирає навколо себе людей різних спеціальностей і перетворює подорож на справжню пригоду.

Програма Тагліт бере на себе всі витрати: квитки на літак, сніданки і вечері в готелі, обіди в місті, транспорт, розваги, екскурсії, ведучі та гіди, страховка. Від вас потрібен тільки депозит в розмірі 50 доларів в якості підтвердження поїздки, а інші організаційні питання вирішувати особисто вам не доведеться. Після подорожі депозит повертається.

Якщо ви тільки плануєте свою відпустку, не втрачайте шанс! Заповнюйте форму реєстрації за посиланням: https://goo.gl/UXh3EW або реєструйтесь на сайті Тагліт.

Дедлайн – 30 квітня.

10 днів у країні загадок і давніх традицій не залишать нікого байдужим.