Бібліотека СНУ ім. В.Даля представила виставку до дня Перемоги

У Науковій бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля оформлена книжкова виставка “Подвиг великий і вічний”, присвячена 70-річчю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Виставка состоїть з трьох розділів: «Війни священні сторінки», «Наші земляки на фронтах війни», «Війною обпалені рядки». В цих розділах представлені книги та журнали про історію військових битв, про героїзм солдатів і доблесті трудівників тилу, спогади учасників тих героїчних подій.

Про внесок у Перемогу жителів Сєвєродонецька, який називався під час війни Лісхімстроєм, розповідається в представлених на виставці книгах А. Зінова «Лісхімстрой в роки війни», «70 славних років», «Події воєнних років у пам’яті школяра – рядового солдата» А. Новохатного.

Подяка і гордість у кожного сєвєродончанина викликають подвиги земляків – В.С. Сметаніна, В.М. Федоренко, А.І. Агафонова, І.Ф. Бикова. Їх фотографії надають виставці документальну достовірність.

У заключному розділі виставки читачам пропонується познайомитися з чудовими художніми та документальними творами про війну і подвиг народу: «Берег» Ю. Бондарева, «Повість про справжню людину» Б. Польового, «В тумані» В. Бикова, «Зачарована Десна» О. Довженка, «Прапороносці» О. Гончара, «Так щли ми до Перемоги» І. Баграмяна тощо.