Більшість фіналістів Стипендіальної програми «Завтра.UA» – далівці

У III етапі конкурсного відбору Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука взяли участь 25 студентів Луганської області, з яких 23 – далівці. Завершальні змагання із залученням провідних експертів проводилися в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля.

Уже четвертий рік поспіль Далівський університет запрошують стати партнером програми «Завтра.UA», а все більша кількість його студентів стають переможцями-стипендіатами. Третій тур конкурсу – очні змагання, на яких незалежні експерти оцінюють особистісний потенціал учасників відповідно до переліку компетенцій, визначених Фондом. Цього разу серед фіналістів СНУ ім. В.Даля найбільш активними стали студенти факультетів систем рейкових комунікацій, масових комунікацій, фінансового управління, математики та інформатики, а також юридичного факультету та Технологічного інституту (м. Сєвєродонецьк).

З кожним роком зростає кількість стипендіатів-далівців і величина квоти на участь студентів, яку пропонує Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля Опікунська Рада Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. У 2011-2012 навчальному році квота на участь далівців була збільшена до 50 студентів. Остаточні результати всіх трьох етапів конкурсного відбору та імена переможців стануть відомі в березні.

Нагадаємо, що загальнонаціональна Стипендіальна програма «Завтра.UA» вже шостий рік реалізується в рамках діяльності Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива». Основним її завданням є підтримка найбільш талановитих та цілеспрямованих студентів 3-6 курсів денної форми навчання провідних вітчизняних вишів. Відбір стипендіатів програми відбувається за результатами щорічного відкритого загальноукраїнського конкурсу в три етапи. Програма передбачає виплату стипендій переможцям конкурсу протягом календарного року за умови продовження навчання у вищому навчальному закладі.

Підготувала: Наталія Осичнюк, Наталія Вергуненко