Більшість випускників-транспортників СНУ ім. В. Даля захистилися на відмінно

В Інституті транспорту і логістики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) стартував успішний захист магістерських і дипломних робіт студентів.

Тільки за перші три дні свої роботи захистили 17 магістрів і 21 спеціаліст денної форми навчання. З них 70% випускників захистилося на відмінно.

Кращими студентками за результатами захисту робіт визнали Аліну Гурьєву та Ірину Вовк. Аліна розкрила тему «Наукові основи моделювання процесів технічного обслуговування локомотивів», а Ірина представила «Комплексний проект дослідження шляхів розвитку мультимодальних (комбінованих) перевезень в Україні».

Нагадаємо, що Ірина Вовк стала переможцем стипендіальної програми «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 навчальний рік.