Біля СНУ ім. В.Даля створять паркову зону

Громадська організація "Фундація "Простір", сформована співробітниками та випускниками Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, отримала грант на реалізацію проекту "Квітуча громада, або Ми можемо разом!". Захід реалізується в рамках пілотного проекту "Внутрішньо переміщені особи в трьох містах України: плани, перспективи, можливості для примирення" за підтримки Українського Жіночого Фонду, Інституту Миру США і Глобального Фонду для Жінок. Цілі проекту – створити красу та гармонію навколо, відтворити творче середовище, яке б надихало на взаємодію, підтримку, взаємодопомогу та мир.

ГО "Фундація "Простір" об’єднує студентів, співробітників та випускників СНУ ім. В. Даля, науковців та громадян. "Фундація "Простір" поширює свою діяльність на території східних областей України, допомагає реалізувати свої права громадянам, що перемістилися з тимчасово окупованої території України.

У рамках проекту "Квітуча громада, або Ми можемо разом!" планується створити облагороджену паркову зону між лабораторним та учбовим корпусами. Брати участь будуть 5 команд та всі бажаючі й небайдужі. Територія між корпусами буде поділена на 5 зон. Оргкомітетом проекту об’явлено голосування за найкраще зонування території. В межах своєї ділянки кожна команда спробує відтворити своє бачення краси та гармонії.

Запропоноване колективне змагання соціальної спрямованості сприятиме розвитку спільного духу, формуванню команди однодумців, виявленню скритих талантів та якостей, примиренню та початку діалогу між місцевою громадою та внутрішньо переміщеними особами. Групи будуть різноманітними і складатимуться як з чоловіків, так і жінок – представників і представниць місцевого населення і ВПО, які спільно вироблять план дій та реалізують його. Це сприятиме початку діалогу та встановленню дружніх відносин, дозволить відійти від робочої обстановки та сприяти згуртованості місцевого населення та ВПО. Очікувані результати від реалізації проекту – це зростання згуртованості колективу та посилення неформальної співпраці.

ГО "Фундація "Простір" запрошує всіх бажаючих створювати команди і приєднуватися до співпраці, та очікує на креативні ідеї і пропозиції.