Print

Black Sea Summer University оголошує набір учасників

 

Міжнародний Центр Європейської Освіти CIFE (університет Ніцци) та Грузинський Інститут Політики розпочинають прийом заявок на Чорноморський літній університет (Black Sea Summer University). Тема “Європейський Союз та Чорноморський регіон: новітні реалії та геополітичний контекст, що змінюється ”

Місце: Тбілісі, Грузія

Дати: 20.07-26.07.2017

Black Sea Summer University пропонує багатопрофільний курс навчання для студентів-випускників програм з політології, міжнародних відносин та інших відповідних напрямків. Цей курс включає в себе лекції, дискусії, навчальний візит до Інформаційного центру НАТО та ЄС, а також культурну програму.

Black Sea Summer University надає шанс відвідати лекції визнаних експертів з низки університетів, у темах Східної Європи та Чорноморського регіону. Студенти матимуть змогу дізнатися більше про проблеми, що обумовлюють вплив мінливої міжнародної ситуації на регіон.

В кінці програми учасники матимуть можливість здобути ECTS credits -4,5.

Основні теми:

Великий Чорноморський регіон в глобальному контексті;

Євросоюз та геополітика Чорноморського регіону;

Виклики для Східного партнерства та євроінтеграції;

Зовнішня політика Грузії;

Зовнішня політика у великому Чорноморському регіоні.

Право на участь мають студенти, які в даний час навчаються на програмах бакалаврату чи магістратури з політології, міжнародних відносин та інших відповідних напрямків.

Процес подання заявки

Надіслати мотиваційний лист та CV англійською мовою не пізніше 15 червня 2017 року на direction.mfp@orange.fr Marie-France Perdigon, директора Summer University Programme.

За додатковою інформацією щодо проекту звертайтеся до
Mariam Grigalashvili: grigalashvili@gip.ge або info@gip.ge, або за телефоном 599-786-486 (для студентів з Грузії).