Благодійний спектакль у Далівському університеті

Група творчої молоді «Діти Роси» спільно з театральною студією “DEEP” та благодійним фондом «Дорога життя» організували благодійний спектакль “Епос Хижака” за оповіданням Леоніда Каганова, який відбудеться 31 травня о 16.00 в актовому залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Перед початком і після закінчення вистави в актовому залі ВНУ ім. Даля буде проводитися збір матеріальних коштів для онкохворої Катерини Ларіонової 2006 року народження, яка знаходиться у важкому положенні (нейробластома 4 ступеня) і потребує дорогої терапії в німецькій клініці Грайфсвальд. Каті всього 4 роки. У неї рак. Лікування в німецькій клініці – єдиний шанс врятувати її життя. «Не залишайтеся байдужими! – закликають організатори, – Тільки спільними силами ми зможемо допомогти Каті перемогти хворобу! »

Партнерами виступили Громадська організація «Жінка III Тисячоліття» і профспілковий комітет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Інформаційний партнер – луганський молодіжний журнал “Palindrome”.