Брати Скляр знову стали призерами Чемпіонату світу з карате

На ХII Чемпіонаті України з карате WUKF луганські спортсмени посіли в загальному командному заліку почесне третє місце. А студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Максим і Сергій Скляр привезли з Одеси чотири призові медалі.

Турнір зібрав понад 900 спортсменів з різних областей та міст не тільки України, але й інших країн. Луганськ представляли три спортивні клуби з карате. Клуб «Олімпієць», інструкторами якого є брати Скляр, вклав в скарбничку Луганщини 17 нагород. Самі далівці в черговий раз підтвердили свій високий спортивний рівень завойованими призовими місцями.

Сергій Скляр у розділі куміте до 75 кг зайняв I місце, II місце в командному куміте та III місце в куміте до 80 кг. «Незважаючи на те, що іноді хочеться розслабитися, намагаємося не піддаватися цій спокусі. Адже потрібно постійно тренуватися, причому всебічно, щоб підтримувати марку та залишатися першими», – поділився Сергій.

Максим Скляр посів II місце в розділі ката. За його словами, місце в загальному заліку, яке отримали луганчани, могло бути ще вищим. «Ми програли першим двом областям не за якістю, а за кількістю учасників, – говорить Максим Скляр. – Наприклад, місто, що проводило змагання,  представило близько трьохсот спортсменів».

Далівці поїхали в Одесу не самі, а зі своїми 15 учнями, які теж посіли призові місця. Вперше в Чемпіонаті Україні взяли участь найменші спортсмени з Луганська у віковій категорії 4-5 років. Клуб «Олімпієць», заснований Максимом Скляр, вже чотири роки поспіль залишається найкращим в Луганській області. Скоро далівці зі своїми вихованцями поїдуть на спортивні збори в табір для підготовки до Кубку світу, а потім Чемпіонату світу.

До речі, брати Скляр є постійними членами національної збірної України з карате. Максим – перший на Луганщині молодий спортсмен з карате, удостоєний звання Майстра спорту України міжнародного класу. Він 41 раз ставав чемпіоном Чемпіонатів, Кубків, Першість України. На його рахунку близько 250 нагород різних ступенів. А на рахунку Сергія більше 150 нагород, він вже 13 разів перемагав на Чемпіонатах, Кубках та першостях України.

Підготувала: Наталія Вергуненко