Часописи, газета, фільм, радіопрограма, сценарії. Магістерські проекти журналістів

Цікаво пройшов захист кваліфікаційних магістерських проектів у студентів, що навчаються за спеціальністю «Журналістика» в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля.

В рамках магістерського дослідження на тему «Стратегії створення передачі про маніпуляції в ЗМІ» В. Філімоненком створений випуск телепередачі про маніпулятивні тактики в телевізійних інформаційних програмах.

Фільм про особливості створення розважальних шоу підготував у рамках магістерського проекту В. Слєпченко (проект «Специфіка створення розважального шоу-проекту на телеканалі СТБ»). А. Грушко запропонувала в якості магістерської роботи документальний фільм «Майстер спорту» (проект «Популяризація олімпійських видів спорту: проблеми створення документальних фільмів»). Оригінальний 20-хвилинний випуск радіопрограми був представлений А. Волковою у рамках проекту «Радіопередача з соціальної тематики на інтернет-платформі (щодо втілення оригінальних концепцій)». Часопис «Дитянко» запропонувала Л. Ковтун у рамках проекту «Концепція створення спеціалізованого часопису»; Д. Гребеник – часопис «Зоряна» (проект «Особливості професійно-творчого процесу при створенні спеціалізованого друкованого видання»); А. Гулевіч – часопис «UM» (проект «Особливості створення спеціалізованого друкованого видання»). П. Білоус підготувала перший випуск газети «Експрес у майбутнє» (проект «Особливості створення молодіжного ЗМІ»). І. Поліна представила нотатки до сценарію в межах проекту «Розважальні передачі на українському телебаченні як важлива форма соціальної комунікації».

Екзаменаційна комісія відзначила, що захист – це не тільки представлення результатів наукових пошуків, а й, що найголовніше, презентація творчих можливостей випускників як майбутніх працівників масмедіа, людей креативних, соціально відповідальних та ініціативних.