Чемпіон України з плавання серед студентів вчиться у Далівському університеті

Студент Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля Дмитро Раковський став переможцем Всеукраїнських студентських ігор з плавання, які проходили у Євпаторії. На його рахунку – дві золоті та одна бронзова медалі. Свою першу золоту медаль у цих змаганнях Дмитро одержав за перемогу в змаганнях вільним стилем на 100 метрів. Другу – за заплив на спині на 50 метрів. У запливі вільним стилем на 50 метрів спортсмен завоював бронзову медаль. Дмитро Раковський займається плаванням уже 9 років. У світовому рейтингу він займає 6 місце. Дмитро вчиться на третьому курсі факультету комп’ютерних технологій. Сьогодні плавець виступає під егідою «інвaспорту», стоїть у резерві збірної команди України. Наступним етапом у спортивній кар’єрі Дмитра Раковського буде чемпіонат Європи, який відбудеться наприкінці нинішнього року.