Чемпіонат СНУ ім. В. Даля з підтягування на поперечині

Відбулися змагання з підтягування на поперечині на першість СНУ ім. В. Даля. До фінальної частини потрапили 10 студентів: Олександр Лукашов, Ігор Дашевський, Олександр Агафонов, Владислав Гуртовий, Денис Савченко, Богдан Моргунов, Богдан Медвєдєв, Олександр Гурульов, Дмитро Попов та Елнур Гусейнов.

Головним суддею виступив старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Михайло Хатіпов. Секретарями змагань були Тетяна Левадна та Наталія Здоровець (група ПС-16д).

Перше місце виборов Дмитро Попов з факультету інженерії.

Дмитро Попов

На другому – Богдан Моргунов (факультет інформаційних технології та електроніки).

Богдан Моргунов

Третє місце посів Елнур Гусейнов – студент навчально-наукового інституту транспорту і логістики.

Елнур Гусейнов

Вітаємо переможців!