Print

Чергова перемога далівців на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

 

Студенти кафедри електричної інженерії факультету інженерії СНУ ім. В. Даля Іван Галаган та Євген Голуб посіли призові місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Електротехніка та електромеханіка» у Дніпровському державному технічному університеті (м. Кам’янське).

Всього у конкурсі взяли участь більше ста студентів з усіх вишів України, де проходить підготовка здобувачів вищої освіти зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Наукова робота І. Галагана «Модель та дослідження вентильного двигуна на базі синхронної машини» отримала друге місце, Є. Голуб з роботою «Синтез робастних систем стабілізації динамічних властивостей слідкуючих електроприводів» посів у цьому конкурсі третє місце.

На підсумковій конференції конкурсу студенти-далівці гідно представили наш університет і продемонстрували глибоке знання теорії та практичну підготовленість.

Підготовку студентів до конкурсу здійснювали викладачі кафедри електричної інженерії: в.о. зав. Кафедри Д. Морозов та доц. Є. Руднєв.

Кафедра щорічно готує студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, до складу журі якого входять провідні науковці-електромеханіки з усієї країни.

Бажаємо нашим студентам подальших успіхів в науковій та професійній діяльності!