Чернівці. Summer Institute of Civic Studies

Summer Institute of Civic Studies проходитиме у Чернівцях з 31 липня по 12 серпня 2017 року (у Чернівецькому університеті імені Юрія Федьковича).

Літні інститути щорічно організовуються Пітером Левіном та Керол Солтан у Тафтському університеті з 2009 року.

Що таке Summer Institute of Civic Studies?

Це інтенсивний, двотижневий, міждисциплінарний семінар, до якого будуть залучені аспіранти, викладачі та спеціалісти-практики з різних сфер досліджень.

На Summer Institute of Civic Studies йтиметься про роль індивідуумів/громадян в суспільстві, розвиток громадянського суспільства, роль освіти в промоції демократії та ін.

Хто може подати заявку?

Заохочуються до участі українські дослідники,  спеціалісти-практики. Також розглядатимуться заявки з Німеччини, Білорусі, Молдови та Польщі. Особливо  зацікавлені у кандидатах, які вже довгий час досліджують розвиток громадянського потенціалу України та її регіонів.

Як подати заявку?

Усі заявні матеріали повинні бути надані англійською мовою. Заявка має містити наступне:

• Супровідний лист, в якому ви повинні зазначити, чому ви хочете взяти участь у літньому інституті та який вклад ви готові внести (максимум 2 сторінки)

• Резюме

Всі аплікаційні документи ви можете надіслати емейлом з прикріпленими файлами у DOC або PDF форматах на цю пошту: tetyana.kloubert@phil.uni-augsburg.de

Кінцевий строк: для більш ефективного розгляду подавайте заявки до 20 травня 2017 року.

Витрати: обраним кандидатам буде надано житло, харчування та повний доступ до всіх подій (у деяких випадках також витрати на переїзд).

Зв’язок: за більш детальною інформацією про Поограму звертайтеся на tetyana.kloubert@phil.uni-augsburg.de

Опис Програми