«Чорнобильський дзвін» – у нашій пам’яті

26 квітня 2011 р. виповнюється 25 років з дня страшної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС. Уся світова спільнота знову згадає цю трагедію, відголоски якої живуть у кожному з нас. Чорнобиль – найсумніша подія в історії сучасної України, що залишила величезну шкоду для екології, економіки країни. А скільки людей заплатили за рокову помилку власним здоров’ям? Серед постраждалих внаслідок катастрофи багато українських дітей, які стали інвалідами-чорнобильцями.  Сьогодні Ви маєте унікальну можливість проявити милосердя та простягнути руку допомоги дітям України, які постраждали внаслідок вибуху на Чорнобильській АЕС.

Наш університет бере участь у благодійній акції Міжнародної громадської організації «Врятуймо дітей Європи». Участь передбачає надання університетом моральної підтримки, а його співробітниками і студентами – невеликої матеріальної допомоги у розмірі 5 грн., яка відраховується з передплаченої для факультету, кафедри, відділу, студентської групи газети «Чорнобильський дзвін» (індекс 91392) на один місяць.

Передплачуйте газету та даруйте дітям надію на одужання!

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації виховної роботи (к. 404 1-го корпусу, тел. 41-92-43).