Чистий четвер в гуртожитку університету

Студенти філологічного факультету та факультету філософії, психології та соціології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля виступили ініціаторами акції «Чистий четвер у гуртожитку університету».

Напередодні світлого свята Великдень студенти вирішили допомогти рідному університетові навести лад у гуртожитку по вулиці Маяковського, в якому нині тривають ремонтні роботи у межах гранту, наданого Європейським Союзом на відновлення матеріально-технічної бази переміщеного вишу.

Оскільки ремонт приміщення гуртожитку необхідно завершити до початку нового навчального року, щоб майбутні студенти-далівці з різних куточків Луганської  області, а можливо, й з інших областей змогли заселитися в затишні кімнати, першокурсники філологи, соціологи, політологи, журналісти завзято прибирали будівельні сміття, яке залишилося після проведення нових і заміни старих комунікацій аби після великодніх і травневих свят робочі змогли активно розпочати оздоблювальні роботи в кімнатах і коридорах гуртожитку.

«Чистий четвер — це день весняного очищення, розповіла декан факультету філософії, психології та соціології Олена Федорова. –  Раніше ще вдосвіта, до сходу сонця селяни чистили в стайнях, коморах, на подвір'ї, в хатах — все повинно бути чистим і виглядати по-святковому. Дякуємо всім тим, хто взяв участь у цьому заході, ви – молодці!»

Завдяки спільним зусиллям студентів під чуйним керівництвом заступника декана філологічного факультету Галини Бондаренко та куратора зі студентів кафедри психології Владислава Кірющенко ввірений об'єкт став чистішим. Такі акції першокурсники планують проводити постійно, аби рідний університет ставав затишнішим і привабливішим.