Print

CНУ ім. В.Даля представив оригінальні науково-технічні розробки

 

Викладачі і аспіранти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля представили оригінальні науково-технічні  розробки на Всеукраїнській науково-технічній виставці винаходів, науково-технічних розробок і технологій, в якій прийняли участь провідні університети України. Виставка проходить в рамках V Міжнародного форуму на базі Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації.

Особливу увагу відвідувачів привернули розробки  кафедри хімічної інженерії та екології «Проект дослідно-промислової установки знешкодження відходів промисловості органічного синтезу та нафтопереробки за технологією аерозольного нанокаталізу», «Газифікація вугілля в розплаві шлаку», «Термостійкий матеріал для теплоізоляції на основі рідкого скла»; кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин «Адаптивна пісочна система локомотива блочно-модульного типу», «Демпфер колодкового гальма»; кафедри комп’ютерної інженерії «Інструмент тестування на проникнення на базі одноплатних комп’ютерів PIRat».

Далівці на Всеукраїнській науково-технічній виставці винаходів
Далівці на Всеукраїнській науково-технічній виставці винаходів

Активну участь у роботі виставки взяли викладачі та аспіранти кафедри автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин проф. Горбунов Н.І., доц. Нєженцев О.Б., доц. Карпов О.П., доц. Ноженко В.С., асп. Збітнєв П.В.  та завідувач кафедри електричної інженерії  проф. Шведчикова І.С.