Далевчанка перемогла в обласному конкурсі письмових робіт, присвячених Борисові Грінченку

Студентка філологічного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Катерина Данильченко посіла перше місце в обласному конкурсі творчих і дослідницьких робіт «Мій земляк Борис Грінченко», присвяченому пам`яті відомого українського письменника, критика, історика, етнографа й публіциста.

Конкурсанти надавали на розгляд журі будь-який вид письмової роботи в однієї з трьох номінаціях – художньої прози, поезії або журналістики. У результаті вузівського відбору переможцями визнали студентку п`ятого курсу спеціальності «Українська мова й література» Любов Левицьку з поемою «Універсал», студентку третього курсу спеціальності «Прикладна лінгвістика» Катерину Данильченко з віршем «Вартовий українського слова» та магістрантку спеціальності «Українська мова й література» Олену Архіпову з есе «Мій Грінченко».

Вірш «Вартовий українського слова…» в Управлінні освіти й науки Луганської обласної державної адміністрації визнали найкращою конкурсною роботою. І це не дивно, оскільки в п`яти чотиривіршах Катерина торкається навіть самих віддалених куточків нашої східноукраїнської душі:

«…Краю рідний, не тільки красою ти радуєш світ, твої діти – таланти великі.

Творчий подвиг митця, псевдонім Вартовий закарбований в душах навіки.

Того, хто свідомість людськую будив, ми не маємо права забути.

Працював патріот все життя на своїх земляків – їх освіту і краще майбутнє…»

Катерина не перший раз бере участь у науковій роботі. Вона вже ставала власницею першого місця минулого року в студентській науково-практичній конференції з жіночою темою у творчості Тараса Шевченко.