Далівчанка Ганна Жарововіч представить Луганськ на конкурсі краси «Міс Україна»

Студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ганна Жарововіч стала переможницею міського конкурсу краси «Міс Луганочка – 2010».

У день міста на Театральній площі пройшов щорічний конкурс «Міс Луганочка – 2010», в якому взяли участь 10 представниць з усіх районів Луганська. Ганна брала участь у конкурсі під № 2, але зуміла підкорити своєю красою членів журі, які визнали її найкрасивішою луганчанкою.

«Звичайно, усі дівчата дуже переживали і хотіли перемогти. Я весь час себе налаштовувала на перемогу. Вірила у власні сили », – розповіла Ганна Жарововіч.

Традиційно дівчатам треба було вийти на декілька дефіле: дефіле-привітання, дефіле-модний показ, дефіле в купальниках, дефіле у вечірніх сукнях.

Варто відзначити, що для останнього випробування Ганна пошила вечірню сукню сама, адже за професією вона майбутній конструктор-модельєр і вчиться на IV курсі механічного факультету Далівського університету на кафедрі легкої і харчової промисловості.

«Сподіваюся, що в майбутньому зможу бути і моделлю, і сама розробляти свої моделі одягу», – зазначає «Міс Луганочка – 2010».

Окрім занять у модельному агентстві далівчанка захоплюється, співом, латино-американськими танцями і малюванням. Як розповідає сама Ганна, поки було більше часу, любила малювати портрети. Зараз більше захоплена танцями та співом. І на досягнутому не збирається зупинятися.

«Не люблю сидіти без діла: вже краще буду сильно перевантажена!», – твердо зазначає вона.

В якості нагороди за перемогу у міському конкурсі краси студентка СНУ ім. В. Даля представлятиме Луганськ на конкурсі краси «Міс Україна».

«Навіть якщо там я не зможу перемогти, не турбуватимуся. Я ніколи не зупиняюся на досягнутому. Буду тоді брати участь в інших конкурсах», – говорить Ганна Жарововіч.

Підготувала: Тетяна Вауліна