Далівчанка Міла Мазанова стала переможницею конкурсу “Міс Луганочка-2011”

Студентка факультету масових комунікацій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Міла Мазанова стала переможницею конкурсу краси «Міс Луганочка-2011».

У рамках святкування 216-ї річниці міста Луганська на Театральній площі відбувся конкурс “Міс Луганочка-2011”. У показі брали участь 12 найелегантніших і миловидних дівчат Луганська та області, серед яких – три представниці Далівського університету. Право володіти титулом найвродливішої дівчини Луганщини відстоювали студентки СНУ ім. В. Даля Міла Мазанова, Юля Чеснова і Тетяна Куркіна.

Традиційно дівчатам треба було вийти на кілька дефіле: вітання, показ модного одягу, дефіле в купальниках і дефіле у вечірніх сукнях. Всі учасниці на високому рівні продемонстрували свої зовнішні дані і переконали глядачів у тому, що перемоги гідна кожна з них. «Дівчата були дуже сильними! – поділилася враженнями Міла Мазанова. – З самого початку я визначила для себе не менше чотирьох реальних суперниць. Не «гріла» погода, особливо коли учасниці дефілювали в купальниках. Але дивлячись на тисячі очей глядачів, в яких читалася явна підтримка і симпатія, впевнено пройшла до перемоги. В цілому все сподобалося: і організація, і рівень проведення заходу».

До переліку раніше отриманих титулів модель Міла Мазанова додала титул «Міс Луганочка-2011» і Міс «Глядацьких симпатій». У подарунок від спонсорів конкурсу вона отримала клубну картку одного з фітнес-центрів і СПА-центрів Луганська, яка дозволяє скористатися його послугами на 13 тис. гривень.

«Я готувалася до цього конкурсу і цілеспрямовано йшла до перемоги. Близько місяця дотримувалася строгої дієти – це було серйозним випробуванням для мого фізичного стану. Але труднощі були варті того! Ця перемога – черговий крок до нових вершин. Теперішня моя мета – гідно представити своє місто у всеукраїнському конкурсі «Міс України» і перемогти».

Надалі Міла Мазанова планує брати участь у різних конкурсах, у всіх благодійних показах. Міла вчиться на 4 курсі в Далівському університеті, де заочно освоює професію «Видавнича справа та редагування». Крім навчання працює в страховій компанії. Захоплюється машинами та мотоциклами, хоча і вважає подібне захоплення не жіночим. Характеризує себе як сильну і цілеспрямовану людину.

Підготувала Зоя Шаповалова