Print

Далівчанка одержала титул «Міс Буковель»

 

Студентка філософського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Наталія Мартиненко перемогла у Всеукраїнському конкурсі краси «Міс Буковель-2010».

За звання найкрасивішої, найрозумнішої і найталановитішої дівчини змагалися близько 20 дівчат. Конкурс тривав чотири дні. В перший день дівчата показували дизайнерські сукні івано-франківських модельєрів. На другий день змагалися у танцювальному конкурсі. На третій день відбувалось шоу бодіарта і оригінальних зачісок. У фіналі на четвертий день дівчатам потрібно було пройти п’ять конкурсів: загальне дефіле, відповідь на інтелектуальне питання, дефіле у дизайнерській колекції шуб, у купальниках, у вечірніх сукнях. У конкурсах оцінювалися артистизм, талант, розум, ораторське мистецтво та, звісно, зовнішні дані конкурсанток. Конкурс «Інтелектуальне питання» оцінювався як один із головних, бо організатори заходу акцентували увагу на тому, що дівчина повинна бути не тільки красивою зовні, але й розумною та креативною особистістю.

Титул «Міс Буковель 2010» у ході запеклої боротьби отримала студентка спеціальності «психологія» філософського факультету Наталія Мартиненко. Це не перша її перемога у конкурсі краси. В лютому минулого року одержала титул «Віце-міс Луганщина – 2009», зайняла призове місце на загальноуніверситетському шоу-конкурсі закоханих пар «Все починається з любові», отримала титул «Міс університету 2008» на загальноуніверситетському конкурсі краси.

Цього року Наталія зачарувала серця суддів і глядачів в закарпатському конкурсі. В усіх дефіле і конкурсах вона показала високі результати. Проявила інтелектуальні здібності, сильні вольові якості, була прекрасна у дизайнерських вбраннях.

“Наташа – різнобічно розвинена, комунікабельна, розумна і красива дівчина, – сказала проректор з науково-педагогічної професор Галина Щедрова. – Ми з викладачами і студентами підтримували нашу далівчанку і радіємо її успіху”.

Зараз Наталія чекає травня, щоб взяти участь у конкурсі краси «Міс Україна», на який потрапляє автоматично як переможниця конкурсу «Міс Буковель».