Далівчанка одержала титул «Віце-міс Луганщина – 2009»

У фіналі обласного конкурсу краси «Міс Луганщина – 2009» титул віце-міс отримала студентка філософського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Наталія Мартиненко.

За звання найкрасивішої, найрозумнішої і найталановитішої дівчини області змагалися сімнадцять дівчат з навчальних закладів I-IV рівнів акредитації. Їм потрібно було пройти сім конкурсів: дефіле “Привітання”, “Родзинка вечора”, два конкурси “Таланти”, дефіле у купальниках, вечірніх сукнях, конкурс “Інтерв`ю”. У конкурсах оцінювалися артистизм, талант, розум, ораторське мистецтво та, звісно, зовнішні дані конкурсанток.

Титул «Віце-міс Луганщина – 2009» у ході запеклої боротьби отримала студентка філософського факультету Наталія Мартиненко. Вона навчається на третьому курсі спеціальності «психологія». В лютому поточного року зайняла призове місце на загальноуніверситетському шоу-конкурсі закоханих пар «Все починається з любові». У конкурсі краси прийняла участь вдруге.

В минулому році вона отримала титул «Міс університету 2008» на загальноуніверситетському конкурсі краси. Цього року Наталія зачарувала серця суддів і глядачів в обласному конкурсі. В усіх дефіле і конкурсах вона показала високі результати. Проявила інтелектуальні здібності, сильні вольові якості, була прекрасна у власноручно зшитих вбраннях. На конкурсі талантів заспівала пісню, яку ще раз виконала на біс. До речі, Наталія займалася вокалом та має приємний голос.

“Наташа – різнобічно розвинена, комунікабельна, розумна і красива дівчина, – сказала проректор з науково-педагогічної, виховної і соціальної роботи Галина Щедрова. – Ми з викладачами і студентами підтримували нашу далівчанку і радіємо її успіху”.