Далівчанка Ольга Ковальова, яка потребує термінової операції, отримує підтримку

Студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ольга Ковальова потребує термінової операції. Про це повідомляв центр зв’язків з громадськістю Далівського університету 8 листопада. Тоді ж було оголошено збір коштів на проведення операції. Звернення підтримали регіональні і навіть всеукраїнські ЗМІ. В Далівському університеті декан факультету менеджменту професор Віталій Даніч (на цьому факультеті заочно навчається Ольга) розгорнув широкомасштабну кампанію для збору коштів, що допоможуть повернути дівчину до нормального повноцінного життя. Не залишилися байдужими студенти, викладачі, співробітники університету. Сьогодні на рахунок Ольги Ковальової вже перераховано частину необхідної суми. «Я вдячна тим людям, що перераховують гроші на мій рахунок, їх я використаю на реабілітацію. Я вдячна тим, хто за мене переживає і хто співчуває мені. Моя надія з кожним днем стає сильнішою», – розповіла Ольга Ковальова. Державне підприємство «Ровеньки-Антрацит», де працює мати дівчини Наталія Ковальова, збирається перерахувати до Харківського інституту патології хребта та суглобів імені М. Ситечко частину необхідної на проведення операції суми. Не залишилася байдужою до долі дівчини Луганська обласна державна адміністрація. Начальник управління охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації заступник голови Луганської областної адміністрації Юрій Хунов домовився з Харківським інститутом про купівлю металевої конструкції, яка коштує приблизно 15 тисяч гривен, про оплату вартості медикаментів – це ще 2,5 тисячі гривень, а також організації перевезення Ольги до Харкова для проведення операції. «Олександр Антипов і як губернатор, і як завідувач кафедри адміністрування відгукнувся на прохання допомогти, – відзначив декан факультету менеджменту професор Віталій Даніч. – Завдяки йому ця акція дістає успіху, і ми маємо надію, що в Олі все буде гаразд». І все ж таки зібраних коштів недостатньо для проведення операції. Якщо вам не байдужа доля Ольги Ковальової, просимо перерахувати кошти на розрахунковий рахунок у Приват банку 4405 8827 7413 7149, МФО 305 299, код ОКПО 14360570, рахунок одержувача 292 448 255 091 00.