Print

Далівчанка опанувала тренерську майстерність

 

Викладач кафедри економіки підприємства та управління персоналом Інституту економіки і управління Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олена Хандій взяла участь у «Тренінговому таборі для фахівців освітньої та соціальної сфери», який об’єднав досвід та знання освітян практиків і науковців, соціальних працівників, представників громадських організацій.

Спеціалісти освітньої та соціальної сфери зібралися на Тренінговому таборі з метою сформувати ключові професійні компетенції тренерської діяльності. А також розвити спеціальні вміня та навички, необхідні для якісного й ефективного виконання функціональних завдань шляхом впровадження у практичну діяльність ефективних технологій, методик та інтерактивних форм роботи з дітьми та дорослими.

Протягом п’яти днів в інтерактивній співпраці з тренером Тетяною Войцях учасники Табору осягали таємниці тренерської майстерності. Програма роботи Тренінгового табору включала проведення сертифікованих тренінгів, майстер-класів, навчальних супервізій, практичних занять по обміну досвідом від учасників тренінгового табору.  Вся програма складалася з чотирьох основних тематичних модулів «Академічні основи тренерської діяльності», «Інтерактивні технології як інструмент превентивної та профілактичної роботи», «Секрети тренерської майстерності. Скарбниця професійного досвіду», «Формування професійної команди».

Серед інших, за словами Олени Олексіївни, найбільше запам’яталися тематичні тренінги: «Методичні основи тренерської діяльності», «Основи медіа грамотності та безпека в інформаційному просторі», «Ігрові методики формування у підлітків моделей безпечної та відповідальної поведінки в ситуаціях ризику», «Теоретичні та практичні аспекти організації роботи Форум-театру» та Квест «Тренерська майстерність: крок за кроком».

В рамках Тренінгового табору проводився дводенний сертифікований тренінг «Формування психосоціальної стресостійкості у навчальному середовищі» тренерами з м. Харків. Тренінг сертифікувався Києво-Могилянською академією.

Власні вміння та навички командної роботи учасники Тренінгового табору перевіряли на практиці, проходячи станції «мотузкового тренінгу»: «Рожеві окуляри», «Примхливий водогін», «Втеча з полону: безпечне переміщення», «Килим дружби», «Лабіринт відповідальності».

Як відмітила викладач кафедри економіки підприємства та управління персоналом СНУ ім. В. Даля Олена Хандій, кожен день в таборі був неповторним та інформаційно насиченим.

20160720sem320160720sem1