Далівчанка отримає стипендію імені В`ячеслава Чорновола

Студентка четвертого курсу кафедри журналістики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Юлія Кочмар перемогла в конкурсі на отримання академічної стипендії імені В’ячеслава Чорновола та увійшла, таким чином, до п’ятірки найсильніших студентів факультетів (інститутів) журналістики вищих навчальних закладів України.

Серед захоплень Юлії Кочмар – журналістика та література: дівчина кілька років свого життя присвятила написанню прозових творів, брала участь у багатьох творчих конкурсах. Зокрема, в 2010 році вона посіла друге місце в журналістському конкурсі журналу «Business-компаньйон».

Як член групи творчої молоді «Діти Роси», Юлія займалася благодійною діяльністю: молоді люди читали казки та морально підтримували пацієнтів онкогематологічного відділення дитячої обласної клінічної лікарні. «кілька місяців тому я взяла паузу та не приходила до діток, адже це дуже важко морально, – розповіла студентка. – Але я вважаю, що зараз стала більш сильною особистістю і зможу знову повернутися до занять доброчинністю». Ще одна сторона життя далівчанки – організація і проведення масових культурно-розважальних заходів у містах Луганської області. З останніх – творчий конкурс «Щастя Талант Fest» та тематичний конкурс краси «Автоледі».

Відзначимо, що в минулому році одногрупник Юлії Кочмар Денис Бобр також увійшов до п’ятірки кращих студентів факультетів (інститутів) журналістики вищих навчальних закладів України та отримав академічну стипендію імені В’ячеслава Чорновола. Далівців – стипендіатів 2011 і 2012 років пов’язує спільна справа – участь у групі творчої молоді «Діти Роси».

Нагадаємо, що стипендія імені В’ячеслава Чорновола, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 63 «Про заснування академічної стипендії імені В.М. Чорновола студентам факультетів (інститутів) журналістики вищих навчальних закладів», щорічно призначається 5 студентам денної форми навчання факультетів журналістики державних вишів, які найбільш відзначилися у навчанні та творчій роботі, починаючи з другого курсу. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту спільно з Національною спілкою журналістів відбирає кандидатів, представлених вишами, на отримання стипендії.

Підготувала: Наталія Осичнюк