Далівчанка – призерка олімпіади з конструювання швейних виробів

Студентка кафедри легкої і харчової промисловості Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Юлія Купріянова посіла третє місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів».

Цього року олімпіада вперше проходила в режимі онлайн. Студенти з п’яти вишів Луганська, Києва, Харкова, Хмельницького та Мукачева виконували конкурсні завдання на базі своїх навчальних закладів, а журі оцінювало їхні роботи за допомогою веб-камер та фото. ІІ етап олімпіади складався з чотирьох турів, які проходили протягом одного дня, – конструкторського, технологічного, моделювання та виготовлення ескізу швейного виробу (капюшону).

У творчих змаганнях взяли участь три далівчанки з кафедри легкої і харчової промисловості – Юлія Купріянова, Інна Суббота та Ганна Філатова. За результатами усіх конкурсних турів Юлія Купріянова здобула перемогу у номінації «Графіка», а також посіла третє місце у номінації «Технічне моделювання» та отримала «бронзу» у загальному заліку олімпіади. Інна Суббота та Ганна Філатова відзначені дипломами ІІІ ступеня у номінаціях «Моделювання» і «Оригінальність моделювання» відповідно.

Підготувала: Наталія Сорокіна