Далівчанка стала однією з кращих студенток факультетів журналістики українських вишів

Студентка четвертого курсу кафедри журналістики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Юлія Кочмар вдруге перемогла в конкурсі на отримання академічної стипендії імені В’ячеслава Чорновола. Далівчанка буде отримувати стипендію протягом ІІ семестру 2012/2013 навчального року.

Серед захоплень Юлії Кочмар – англійська мова, журналістика і література: дівчина кілька років свого життя присвятила написанню прозових творів, брала участь у багатьох творчих конкурсах. Зокрема, в 2010 році вона посіла друге місце в журналістському конкурсі журналу «Business-компаньйон». Нещодавно далівчанка взяла участь в олімпіаді з видавничої справи та Всеукраїнській конференції, присвяченій проблемам Інтернет-ЗМІ.

Ще одна сторона життя Юлії Кочмар – організація і проведення масових культурно-розважальних заходів у містах Луганської області. З останніх проведених і найбільш значущих дівчина називає творчий конкурс «Щастя Талант Fest» та тематичний конкурс краси «Автоледі». Крім того, як член групи творчої молоді «Діти Роси», далівчанка займається благодійною діяльністю.

«Безумовно, мені дуже приємно опинитися в числі стипендіатів, – зазначила Юлія Кочмар. – Я завжди намагалася брати участь у всіх конкурсах та конференціях, працювати над собою, розвиватися. А ця перемога розбудила в мені ще більший азарт та бажання активніше рухатися вперед». Зазначимо, що вперше далівчанка була удостоєна стипендії імені В’ячеслава Чорновола у 2012 році (на І семестр 2012/2013 навчального року).

Нагадаємо, що академічна стипендія імені В’ячеслава Чорновола, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 63 «Про заснування академічної стипендії імені В.М. Чорновола студентам факультетів (інститутів) журналістики вищих навчальних закладів », щорічно призначається 5 студентам денної форми навчання факультетів журналістики державних вишів, які найбільш відзначилися у навчанні та творчій роботі, починаючи з другого курсу. Переможців конкурсу відбирає Міністерство освіти і науки України спільно з Національною спілкою журналістів України з числа кандидатів, представлених вишами.

Підготувала: Наталія Осичнюк