Далівчанка стала призеркою всеукраїнських змагань з пауерліфтингу

Студентка Інституту хімічних технологій (м. Рубіжне) Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Оксана Фролова стала бронзовою призеркою Чемпіонату України з пауерліфтингу серед студентів ВНЗ України.

На змаганнях, що відбулися на базі ФСК «Локомотив» у Коломиї, зібралися найсильніші студенти з двадцяти українських вишів. Єдиними представниками Луганської області були спортсмени зі СНУ ім. В. Даля. Зазначимо, що далівська школа пауерліфтингу добре визнана на всеукраїнському та міжнародному рівні: серед студентів та випускників вишу – переможці та призери чемпіонатів та кубків України, Європи та світу.
Далівчанка Оксана Фролова боролася за перемогу у ваговій категорії до 72 кг. Турнір з пауерліфтингу традиційно складався з трьох вправ – «Присідання», «Жим лежачи» та «Тяга». Підкоривши вагу у 332,5 кг, спортсменка посіла третє місце та отримала бронзову медаль чемпіонату. Тим самим студентка покращила власний результат, досягнутий на аналогічних змаганнях минулого року. Тоді далівчанка здолала вагу у 325 кг.

Нагадаємо, що Оксана Фролова є багаторазовою призеркою та переможницею змагань з пауерліфтингу обласного та всеукраїнського рівнів. Зокрема, в 2013 році вона стала переможницею Чемпіонату України серед студентів ВНЗ, а в 2012 році стала срібною призеркою таких змагань.