Далівчанка стала призером всеукраїнських змагань з естетичної гімнастики

Студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля майстер спорту Марія Перова, у складі збірної Луганської області з естетичної гімнастики, взяла участь у змаганнях Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства України. Марія Перова разом зі своєю командою брала участь у категорії, де всі вік дівчат був більше 16 років. За перемогу боролися 15 команд. Далівчанка виступала з новою композицією під музику з кінофільму «Містер та Місіс Сміт». Цей номер приніс збірній Луганської області срібну медаль. «Ми вже давно збиралися змінити елементи у композиції, з якою ми виступаємо на змаганнях, – розповіла студентка економічного факультету майстер спорту Марія Перова. – Композицію змінили, але ще не підібрали мелодію, яка б так підбадьорювала та надавала нашому виступу емоційності. Тому й залишили ту, яка у нас була». Художньої гімнастикою Марія Перова займається з 7-ми років. Кілька років тому спробувала свої сили в естетичній гімнастиці, яка їй сподобалася більше. «Можу сказати впевнено, що саме на заняттях з художньої гімнастики, я не тільки вчилася правильному виконанню складних гімнастичних елементів, але й загартовувала свій характер. – поділилася спогадами про дитинство Марія Перова. – Спорт давно став невід’ємною частиною мого життя. Своїх дітей я теж обов’язково віддам до спортивної секції». До складу збірної Луганської області з естетичної гімнастики Марія Перова входить вже 3-ій рік. Всіма своїми перемогами команда завдячує тренерам: Валентині Демченко, Людмилі Димерковій та Тетяні Колесниковій. Уже цієї п’ятниці збірна Луганської області візьме участь у Міжнародному турнірі «Оскар», який відбудеться у місті Ростов-на-Дону (Росія).