Далівчанка Вікторія Атюшкіна отримала сертифікат за внесок у розвиток лідерського потенціалу суспільства і освіти

Доцент кафедри економіки і підприємництва Інституту економіки та управління СНУ ім. В.Даля Вікторія Атюшкіна взяла участь в літній Академії лідерства проекту Програми TEMPUS «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту». Мета заходу, що відбувся в Одесі 26-30 червня 2017р. – просування сучасних підходів до розуміння лідерства, демонстрація різних інструментів для розвитку лідерського потенціалу та забезпечення організаційного розвитку.

Партнерами в реалізації проекту є європейські та українські навчальні заклади: Каунаський університет технологій (Литва), університет Грінвіча (Великобританія), університет Тампере (Фінляндія) Естонська бізнес-школа (Естонія) і 8 ВНЗ України. Крім навчальних закладів в проекті приймали участь Міністерство освіти і науки України, Асоціація з управління персоналом HRFORUM і «Група Ренмор Консалтинг» (Великобританія).

Під час проекту його учасники мали можливість розширити своє розуміння лідерства, отримали практичний досвід застосування нових знань і навичок в різних сферах – від освіти до бізнесу, ознайомилися з новими освітніми та консалтинговими продуктами.

Вікторія Атюшкіна

Академія лідерства надала можливості учасникам заходу залучитися до практичного інтерактивного навчання, семінарів, майстер-класів, обговорень та дискусії за участю і допомогою фасилітаторів і менторів проекту.

По завершенні цікавого та плідного тижня роботи Академії лідерства керівник проекту Данголія Руткаускієне висловила подяку всім учасникам за їх участь в останньому етапі проекту, за внесок у розвиток лідерського потенціалу суспільства і освіти, побажала подальшого особистого професійного розвитку, а також стати «агентами змін» для української освіти. Всім учасникам Академії лідерства було вручено сертифікати.